Oferta

  • Naprawa, konserwacja, serwis okien i drzwi

Niewłaściwa praca okuć, trudno obracająca lub kręcąca się dookoła klamka, wypadanie okna z zawiasu to tylko kilka przykładów niewłaściwego funkcjonowania okna. Może to być oznaka awarii okna albo jej zapowiedź. W takiej sytuacji konieczna jest regulacja albo naprawa okna, co zapobiegnie wysokim kosztom serwisu w przyszłości.

  • Wymiana szyb, okuć, uszczelek

Często sama regulacja okna jest niewystarczająca, uszkodzeniu ulegają elementy okucia, uszczelki po latach użytkowania nie spełniają już swojej roli a szyby mogą ulec uszkodzeniom mechanicznym albo rozszczelnieniu. Wtedy konieczna jest wymiana wspomnianych elementów.

  • Inne prace / doradztwo techniczne / akcesoria

Czyszczenie okien specjalistycznymi środkami potrafi usunąć nawet wieloletnie zabrudzenia i doprowadzić okno do wyglądu niemal fabrycznego. Czasami konieczna jest zmiany sposobu otwierania skrzydła, zamontowania klamek z kluczem, blokad otwarcia , zatrzasków balkonowych lub innych elementów usprawniających funkcjonowanie okna.
Oferuję również montaż okien i drzwi

  • Rolety, plisy, żaluzje, moskitiery

Osłony wewnętrzne zapewniają nie tylko poczucie intymności mieszkańców, ale również ochronę przed słońcem czy insektami. W ofercie szeroko wybór rolet wewnętrznych (materiały standardowe, dzień i noc) plis, żaluzji, rolet do okien dachowych oraz moskitier stałych (okna) i otwieranych / przesuwnych (drzwi balkonowe)

  • Serwis osłon wewnętrznych

Wymiana uszkodzonej siatki w moskitierze, wymiana zniszczonego materiału bądź mechanizmu w rolecie to tylko niektóre przykłady możliwości serwisowych osłon wewnętrznych.
Możliwa również wymiana standardowego materiału na materiał dzień i noc.

  • Parapety

Parapety wewnętrzne, zewnętrzne – doradztwo, montaż.
Nakładki na parapety betonowe.